Старт другого конкурсу журналістських розслідувань імені Василя Сергієнка!

Шановні друзі! Після дворічної перерви раді оголосити про початок збору робіт до участі в конкурсі журналістських розслідувань імені Василя Сергієнка!

Цьогоріч ми дотримуємось традиції про розподіл номінацій на всеукраїнську та регіональну підномінації. Наша основна мета незмінна – привернення уваги суспільства до постатей регіональних журналістів-розслідувачів, які постійно перебувають у небезпеці, і завдяки цьому захист їхнього життя і здоров’я. А також вшанування пам’яті журналіста, активного учасника Революції Гідності, Героя України Василя Сергієнка!

Наші номінації:
– Найкраще розслідування в Інтернет-ЗМІ/у друкованому ЗМІ;
– Найкраще відео-розслідування;
– Розслідування громадськими активістами, блогерами;
– Спеціальний приз від оргкомітету.
У всіх номінаціях ми відзначатимемо переможців серед журналістів всеукраїнського та, окремо регіонального рівня.

Переможці отримають пам’ятні дипломи, а також грошовий приз у розмірі 6000 гривень.

Висунення номінантів відбувається:
самостійно журналістами;
колективно (від редакцій або видавництв) чи від імені третьої особи (фізична особа, громадська організація тощо).

На конкурс приймаються роботи, які були опубліковані з 1 січня 2018 по 3 листопада 2019 року.

Подати заявку на участь у конкурсі можна за посиланням: http://bit.ly/2MxIJOh

Строки проведення конкурсу: прийом робіт – з 18 жовтня по 3 листопада 2019 року. Оцінювання робіт членами експертної ради – з 4 листопада по 11 листопада 2019р. Нагородження переможців – 21 листопада, на річницю Революції гідності.

Довідково:
Премія імені Василя Сергієнка – громадська ініціатива журналістів та громадських діячів, активістів Революції Гідності, що має на меті належне вшанування пам’яті героя Небесної сотні, журналіста та поета Василя Сергієнка, якого було жорстоко вбито за його журналістську та громадську діяльність під час Революції Гідності.
Ініціатива ставить на меті підтримку талановитих та сміливих регіональних журналістів-розслідувачів, популяризацію громадської активності та розслідування корупційних діянь місцевих «еліт».
Ініціатори премії вбачають у конкурсі додатковий інструмент захисту журналістів, особливо регіональних, яким продовжують погрожувати, на яких тиснуть та залякують. Конкурс надасть працівникам ЗМІ стимул продовжувати боротьбу з безкарністю та беззаконням місцевих «князьків» та допоможе убезпечити їхнє життя та здоров’я.


Справа Василя Сергієнка повинна стати лакмусовим папірцем перед новою владою та новим очільником Генпрокуратури, адже попри очевидну доказову базу, попри численні журналістські розслідування, правоохоронці досі не вийшли на слід замовника вбивства героя Небесної сотні Василя Сергієнка, а суди протягом останнього року відпустили ймовірних виконавців вбивства. Нова влада повинна прозвітувати про хід розслідування напередодні 6 річниці Революції гідності.